ZDROWIE & MOTYWACJA
O mnie i o moim blogu
Kasia Dębińska blog food university

Nazywam się Kasia Dębińska i jestem założycielką bloga Food University. Na co dzień pracuję w agencji reklamowej i wychowuję 7-letniego Konrada. Jestem aktywną kobietą od wczesnych godzin porannych po późny wieczór. Wiele lat temu, gdy jeszcze pracowałam w korporacji, pokochałam gotowanie. Dzisiaj uwielbiam gotować, poznawać historię jedzenia oraz dzielić się wiedzą o świadomym żywieniu.

Mój pierwszy blog kulinarny (kuchnia nastrojowa) powstał z wielkiego pragnienia pokazania ludziom otwartej kuchni dla wszystkich. Prowadziłam go ponad 2 lata, ale w pewnym momencie poczułam, że to co dotąd robiłam nie było spójne z tym, co rzeczywiście chciałam osiągnąć. Nie miałam pomysłu na dalszy rozwój strony i po jakimś czasie uznałam, że nie ma sensu prowadzić jej dalej.

Droga do bloga Food University była długa. Mam za sobą zarówno kreatywne przebłyski, jak i nieoczekiwane zmęczenia materiału. W międzyczasie ukończyłam podyplomowe studia z żywienia człowieka, a później również z pedagogiki (prawie :)).

Dzisiaj w Food University pomagam budować zdrowe nawyki żywieniowe aktywnym kobietom, obciążonym obowiązkami, pracą i powtarzalnością codziennych wyzwań. Wierzę, że naprawdę zaczynamy interesować się zdrowym trybem życia, choć może nie zawsze wiemy jak zacząć dbać o siebie i gdzie szukać rzetelnych informacji. Przyszło mi do głowy, że blog który teraz tworzę może stanowić odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet.

W Food University zamierzam tworzyć dla Ciebie przepisy, bilansować posiłki i opracowywać plan, który sprawi, że nie porzucisz zdrowych rozwiązań podczas godzin spędzanych w pracy. Wierzę, że ciekawe i smaczne jedzenie w pracy zmotywuje Cię do tworzenia pysznego i zdrowego jedzenia w dalszej części dnia.

Kasia

kasia@fooduniversity.pl