Jadłospis 1800 kcal zastrzyk energii

Doskonale wiem co to znaczy zagrzebać się w codziennych obowiązkach i ze zwykłego zabiegania oraz zmęczenia odpuścić odżywczą dietę. Wiem też jak ciężko jest później wrócić na normalne tory. Dlatego stworzyłam jadłospis, który pomoże Wam złapać odpowiedni balans – 1800 kcal, 5 dni spędzonych w pracy, 4 posiłki dziennie. Całość możesz od razu pobrać i wdrożyć już od jutra.

Ten jadłospis jest propozycją dla tych z Was, które potrzebują zastrzyku energii, a właściwie prawdziwego energetycznego kopa. Czym się wyróżnia na tle innych? Zawiera doskonale zbilansowaną dawkę wszystkich składników odżywczych (dużo żelaza!) oraz odpowiednią ilość kalorii. Dzięki niemu będziecie mogły działać na pełnych obrotach od rana do późnego wieczora. Dania są proste do wykonania, a składniki łatwo dostępne. Wiele potraw się powtarza, dlatego nie trzeba gotować codziennie. Jest to również propozycja dla tych z Was, które nie są w stanie zjeść 5 posiłków dziennie.

A jeśli nie wiesz czy dieta 1800 kalorii jest dietą odpowiednią dla Ciebie zajrzyj koniecznie do tego artykułu – „Kalorie – jakie jest ich znaczenie w diecie?”

Wszystkie materiały znajdziesz tutaj:

• Anna Przybyło

Fajny ten jadłospis, szkoda tylko że sporo dań się powtarza. U mnie ten sam obiad dwa razy w tygodniu nie przejdzie, bo będzie marudzenie 😉